دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ورژن تلفن هوشمندی Titanfall Assault از راه رسید – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

رسانه کلیک – مدیر ارشد استودیوی «ریسپاون اینترتینمنت» به شرح و بیان لحظه انتشار بازی Titanfall Assault برای دو سیستم عامل iOS و اندروید پرداخت.

مدتی قبل آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، مدیر ارشد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت، در گفت و گو با تارنما «گیم اسپات» تاریخ انتشار ورژن موبایل بازی Titanfall Assault را رسما اطلاع داد.

با این شرایط، بازی تایتانفال آسالت زودتر از آنچه که فکرش را می کنیم پخش می شود چرا که بازی در تاریخ ۱۰ آگوست سال میلادی جاری مصادف با ۱۹ مرداد برای دو سیستم عامل آی ایشان اس و اندروید توزیع خواهد شد.

بر خلاف ورژن شوتر اول شخص سری تایتانفال که باید به سرعت دشمنان و تایتان ها را نابود کنید، عنوان Titanfall Assault یک بازی بطور کلی متفاوتی است. در این بازی تلفن هوشمندی، شما با اسم فرمانده یک نیرو انتخاب شده اید که با سیاست های خود، باید تمامی دشمنان را نابود کرده و قلمروی آن ها را تسخیر کنید. به علاوه از طرف دیگر شما قادر اید با تجمیع و سوزاندن کارت ها، منابع خود را پیشرفت دهید. در بازی تایتانفال آسالت، شما به جاهای نسبتا آشنایی سفر خواهید کرد با اینحال امکان دارد که عده ای از جاهای و نقشه ها برای شما علاقه مندان تازگی داشته باشد.

قبل از این مقرر شده بود بازی Titanfall: Frontline در ابتدا سال میلادی جاری برای موبایل های هوشمند معرفی شود که در کمال تاسف در فاز بتای این عنوان، استودیوی نکسون از باطل پیشرفت بازی اطلاع داد. بازی تایتانفال فرانت لاین نیز در سبک استراتژی Real Time و کارتی به شمار می رفت که استودیوی نکسون وظیفه تولید و پیشرفت آن را برعهده گرفته بود؛ با این وجود قبل از انتشار ورژن نهایی، نکسون پیشرفت بازی را به دلایل نامعلومی متوقف تولید. در چنین موقعیتی، می توان بازی Titanfall Assault، اولین ورژن تلفن هوشمندی سری تایتانفال دانست.

به علاوه از طرف دیگر استودیوی ریسپاون اینترتینمنت گفته هم اینک مصرف کنندگان سیستم عامل اندروید با اسم نویسی در فروشگاه پلی استور، یک عدد تایتان انحصاری به روش رایگان و هدیه دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید که برای دریافت این تایتان وقت فراوانی باقی نمانده و شما باید قبل از انتشار بازی در فروشگاه ذکر شده درمقایسه با اسم نویسی ابتدایی (پیش ثبت اسم بازی) اقدام کنید.

هم اینک، تازه ترین ورژن از سری تایتانفال تحت عنوان Titanfall 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر سال میلادی قبلی مصادف با ۵ آبان ماه سال ۹۵ برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی پخش شد. علاقه مندان می توانند با پرداخت مبلغ ۳۹٫۹۹ دلار، این بازی محشر را از روش فروشگاه های مشهور از نمونه اوریجین، پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو تهیه کنند.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک