دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ورژن کنسولی بازی The Hunter: Call of the Wild تایید شد – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – استودیوی تولید کننده سری مشهور و پرطرفدار Just Cause یعنی «آوالانچ» چندی قبل ورژن ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بازی The Hunter: Call of the Wild را تایید کرد.

بی تردید، بازی The Hunter: Call of the Wild یکی از بهترین عناوین تصویری شبیه به ساز حرفه ای شکار به حساب می آید که بازیکنان فراوانی را به خود سرگرم کرده است. استودیوی تولید کننده این عنوان تصویری «آوالانچ»، خالق سری Just Cause، است که اخیرا در طول اطلاعیه ای، از معرفی ورژن کنسولی (ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴) بازی اطلاع داد. به علاوه از طرف دیگر، تولیدکنندگان تاریخ معرفی دقیق این ورژن را نیز واضح کردند که با استناد به آن، مصرف کنندگان و مالکین کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در تاریخ ۲ اکتبر سال میلادی جاری (۱۰ مهر ۹۶) می توانند با پرداخت ۳۹٫۹۹ دلار به تجربه بازی مهیج The Hunter: Call of the Wild بپردازند.

ورژن کنسولی عنوان The Hunter: Call of the Wild شامل ورژن اصلی و تمامی محتویات و بسته های الحاقی بازی (Tents & Ground Blinds و ATV expansions) می شود که در کل با هزینه ۳۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

The Hunter: Call of the Wild بازی شبیه به ساز شکار است که به شما اجازه می دهد در نقشه های بزرگ کشور آلمان و بخش شمال غربی اقانوس آرام طعمه مورد نظر خود را شکار کنید. این بازی به وسیله موتور گرافیکی و توانمند ویژه استودیوی «آوالانچ» یعنی Apex پیشرفت یافته که به خاطر آن گرافیک بازی چندان شما را ناامید نخواهد کرد. به علاوه از طرف دیگر همراه با بخش تک نفره، بخش چند نفره نبردی این عنوان به جذابیت بازی اضافه چرا که قادر اید با تشکیل یک تیم هشت نفره و با هم کاری یکدیگر، حیوانات متفاوتی را شکار و امتیاز کسب کنید.

در این بازی شبیه به ساز شکار، حیوانات گوناگونی یافت می شود که هر یک رفتار ویژه خود را دارند. فراموش نشود که محیط و آب و هوا به نشانه گیری شما تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. با اسم مثال، در لحظه وزش باد مطمئنا تیر شما به محل نشانه گیری شده برخودار نخواهد کرد و باید تمامی جوانب و شرایط محیطی را در نظر بگیرید. از دیگر خصوصیت های بازی می توان به چرخه روز و شب و آب و هوای دینامیکی اشاره نمود.

ورژن رایانه شخصی بازی The Hunter حدودا هفت سال پیش در شبکه پرمخاطب استیم معرفی شده بود که در این مدت بیش از ۷ میلیون استفاده کننده و بازیکن در آن ثبت اسم کرده و به تجربه آن پرداخته بودند. حال با استناد به معرفی ورژن Xbox One و پلی استیشن ۴ این عنوان تصویری، پیش بینی می شود جامعه آماری افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد و تعداد مصرف کنندگان آن از فاصله ۱۳ میلیون پلیر عبور کند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود؛ تازه ترین ورژن این سری تحت عنوان The Hunter: Call of the Wild در تاریخ ۱۶ فوریه سال میلادی جاری (۲۸ بهمن ۹۵) بر روی رایانه شخصی بنا شده بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز پخش شد.باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که عملکرد این عنوان قابل ستایش بود و به خوبی انتظارات منتقدین و بازیکنان را به چنگ آورد؛ به طوری که اغلب بیننده نظرها مثبتی از جانب مصرف کنندگان در شبکه Steam هستیم. حال اگر به بازی های شبیه به ساز شکار علاقه دارید، هم اینک به شبکه استیم مراجعه کرده و با پرداخت ۲۹٫۹۹ دلار، این بازی هیجان انگیز را امتحان کنید.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک