دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

مشخصات فنی، گالری تصاویر و قیمت - 0

ویژگیهای تکنیکی، گالری عکس ها و هزینه

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

گوشی ال جی جی ۶ پلاس (+LG G6) در رنگهایی متنوع تر از جی ۶ همراه با هدفونهای B&O و حافظه ۱۲۸ GB به فروش خواهد رسید. ویژگیهای تکنیکی آن را پیشتر بخوانید.به علاوه از طرف دیگر گوشی تازه ال جی شارژ بی سیم Qi را نیز به ارمغان میاورد. ویژگیهای تکنیکی آن را پیشتر بخوانید.

ال جی امروز ورژن تازه ای از نمونه برتر تازه خود گوشی جی ۶ به اسم جی ۶ پلاس را همراه با حافظه داخلی بیشتر، هدفون‌های برند B&O و رنگ‌های انتخابی متنوع‌تر پرده گشود. غول کره‌ای به علاوه از طرف دیگر اولین آپدیت نرم افزاری بزرگ خود را نیز برای گوشی ال جی G6 پخش کرده است که معرفی کننده سری‌ای از توانایی‌های تازه و دلنشین است.

گوشی ال جی جی ۶ پلاس تجهیز به حافظه داخلی ۲ برابری درمقایسه با ورژن اصلی جی ۶ (که ۶۴ GB بود)، با اینحال ظرفیت رم آن بازهم ۴ GB باقی مانده است. بدین ترتیب ۱۲۸ GB محیط ذخیره سازی در دست مصرف کنندگان قرار خواهد داشت. ال جی به علاوه از طرف دیگر شارژ بی سیم Qi را نیز همراه با این نمونه تازه معرفی کرده است.

ورژن پلاس ال جی جی ۶ اکنون در چندین رنگ تازه تر شامل آبی Optical Marine، طلایی Optical Terra و مشکی Optical به معرفی درخواهد آمد. ال جی پوشش‌ متفاوتی برای قاب پشتی کالا جدیدش استفاده کرده که بسته به انعکاس نور، دلیل تغییر رنگ پنل پشتی شود. و در انتها، نمونه دیگری از اختلاف‌های ال جی جی ۶ پلاس با ورژن اصلی خود، معرفی همراه با هدفون‌های B&O در داخل جعبه‌اش است که هنوز هزینه جداگانه آن واضح نشده است. در کمال تاسف هزینه خود گوشی نیز هنوز واضح نشده است.

گوشی موبایل ال جی جی 6 پلاس

در همین حال، فریمور تازه ای برای ورژن اصلی LG G6 پخش شده است که توانایی بازگشایی تشخیص چهره حتی در لحظه قفل بودن گوشی را به ارمغان میاورد. با بهره برداری از این راه، تنها کافیست گوشیتان را مقابل صورتتان قرار دهید تا آن از صفحه قفل درآید. نمونه دیگری از خصوصیت‌های تازه “Low Power Consumption” اسم گذاری شده که به منظور افزایش استفاده در باتری موبایل های بنا شده بر پردازشگر کوالکام تهیه شده است. آن تمامی اطلاعات را از روش سنسورها تجمیع می‌کند و بهره برداری از منابع را بسته به محل و حرکت استفاده کننده، ارتقاء کارایی می‌کند. خصوصیت‌های تازه دیگر شامل کنترل ولوم مطبوع سیستم صوتی Hi-Fi Quad و ضبط اتوماتیک صحبت‌ها با یک شماره ویژه قابل تنظیم هستند.

در انتها ال جی به خاطر این آپدیت تازه، سیستم پرداخت تلفن هوشمندی LG Pay را نیز هم اینک در دست مصرف کنندگان کره‌ای خود قرار داده است و در آتی‌ای نزدیک مصرف کنندگان تمامی جهان قادر اند از آن بهره ببرند.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر