دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

پیش بینی افزایش ۱۴ درصدی سود ال جی به توجه به عملکرد ضعیف بخش موبایل

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

ال‌جی پیش‌بینی خود از عملکرد مالی سه ماهه‌ی دوم را پخش کرده که براساس آن ال‌جی به توجه به عملکرد ضعیف بخش موبایل،  سود ۱۴ درصدی را تخمین زده کرده است.

ال‌جی پیش‌بینی خود از عملکرد مالی در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ میلادی را پخش کرده که مبین گسترش سود عملیاتی ۱۴ درصدی این تولیدکننده برای بهار سال جاری دارد، حال آنکه باید عملکرد ضعیف بخش موبایل را نیز در نظر گرفت که بسیار ضعیف‌تر از قبل‌بینی‌ها بوده است.

ال‌جی عنوان دومین تولیدکننده‌ی بزرگ تلویزیون را بعد از سامسونگ در دست دارد. ال‌جی پیش‌بینی کرده که در سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی به سود ۵۷۴.۴۹ میلیون دلاری دست پیدا خواهد کرد، حال آنکه بررسی‌گران موسسه‌ی StarMine SmartEstimate تامسون رویترز از کسب سود ۶۵۳ میلیون دلاری برای ال‌جی سخن گفته‌اند.

ال‌جی به علاوه از طرف دیگر تخمین زده کرده که درآمدش در بهار سال جاری با گسترش ۳.۹ درصدی به ۱۲.۶ میلیارد دلار خواهد رسید که پایین‌تر از قبل‌بینی صاحبنظران و بررسی‌گران مارکت است.

با استناد به معلومات معرفی شده به وسیله بررسی‌گران، حدسیات می شود بخش موبایل ال‌جی در فصل دوم سال ۲۰۱۷ متحمل ضرر ۸۶.۶ میلیون دلاری شده باشد. این صاحبنظران سود بدست آورده به وسیله دو بخش لوازم خانگی و تلویزیون‌های ال‌جی را ضعیف‌تر از قبل‌بینی‌های قبل می‌دانند.

با توجه احتمالا ضرردهی بخش موبایل، ال‌جی برای نهمین فصل پشت سر هم بیننده ضرردهی این بخش خواهد بود که بخش اعظم آن در فصل قبلی به دلیل هزینه‌های جذب بازار بالای جی ۶ همراه با فروش کمتر از حد انتظار این موبایل هوشمند است. ال‌جی در ماه مارس میلادی نسل تازه نمونه برترش را پرده گشود.

دلیل اصلی که دلیل شده تا سود ال‌جی از بخش پنل‌های نمایشی و تلویزیون‌هایش کمتر از میزان مورد انتظار، ثبات هزینه پنل‌های نمایشی طی فصل دوم سال جاری میلادی است. در چنین موقعیتی فروش لوازم خانگی ال‌جی نیز در فصل دوم کمتر از حد انتظار بوده، با اینحال حدسیات می شود در تابستان سال جاری بیننده گسترش فروش لوازم خانگی ال‌جی باشیم.

امیدواریم این مقاله پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر