دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

پیکسل 2 و پیکسل ایکس‌ ال 2، پرچمداران جدید گوگل را از تمامی زوایا ببینید - 0

پیکسل 2 و پیکسل ایکس‌ ال 2، مدلهای برتر تازه گوگل را از تمامی زوایا مشاهده نمائید

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

در توئیتر، رندرهای تازه ای از گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‌ال ۲ به بیرون درز کرده است که دیزاین گوشی‏‌های نمونه برتر ۲۰۱۷ گوگل را به نمایش می‎گذارد.

مقاله‌های مرتبط:

گوشی‎های پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‌ال ۲ با اسم پرچم‎داران تازه گوگل راهی مارکت خواهند شد و از موردانتظارترین تولیدات ۲۰۱۷ هستند. به‎تازگی، رندرهای تازه ای به وسیله onleakes@ پخش شده است که گوشی‎های پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‌‏ال ۲ را به نمایش می‌گذارند.

با استناد به رندرهای منتشرشده، کمپانی گوگل بنا دارد حاشیه‌های اضافه‌ی اطراف صفحه نمایش را کاهش دهد؛ با این‎حال، صفحه‎نمایش بطور کلیً بدون حاشیه نخواهد بود و تنها در مقایسه با نسل قبل، گوگل موفق شده است ضخامت حاشیه‎های اضافه‌ی اطراف صفحه‎نمایش را کمتر کند.

هم‏چنین، عکس ها تازه حاکی از آن هستند که گوشی‏‌های Pixel 2 با دو بلندگو معرفی خواهند شد و مساحت شیشه مورد بهره برداری در پنل پشتی کاهش پیدا خواهد کرد. برخلاف گوشی‏‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال که سنسور اثر انگشت در قسمت شیشه‎ای پنل پشتی قرار دارد، در گوشی‌های پیکسل ۲۰۱۷ گوگل، سنسور روی بدنه فلزی تعبیه خواهد شد.

از لحاظ مشخصات سخت‎افزاری، گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‎ال ۲، حرف‌های فراوانی برای گفتن خواهند داشت و پردازشگر اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام یا حتی اسنپدراگون ۸۳۶ برای آن‎ها مقرر کرده شده است. اگر اخبار غیر موثق واپسین را مورد بررسی قرار دهیم، احتمال معرفی گوشی‏‌های پیکسل تازه گوگل با پردازشگر اسنپدراگون ۸۳۶ کوالکام محتمل‌تر به‌ نظر می‎رسد.

رندرهای پیکسل 2

کمپانی گوگل با معرفی گوشی‎های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال، قدرت پرچم‎داران تازه خود را در عرصه تصویر‌برداری به رخ رقبا کشید. حدسیات می شود که در گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال، این رویه ادامه بیابد؛ در چنین موقعیتی کمپانی گوگل از دوربین دوتایی در گوشی‎های تازه خود استفاده نخواهد کرد و این دو نمونه مانند نسل قبلی، تنها از یک دوربین استفاده می‎کند؛ با این‏‎حال مطرح شده است که گوگل، اندازه سنسور دوربین را گسترش خواهد داد و حتی با تفاوت جزئی در دوربین، پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‌ال ۲ را به دو نمونه از بهترین تولیدات امسال مبدل خواهد تولید.

رندرهای پیکسل 2

رندرهای منتشرشده با اخبار و اخبار غیر موثق در باب گوشی‌های پرچم‎دار گوگل، مطابقت دارند. گوشی پیکسل ۲ از بدنه‌ای با ابعاد ۱۴۵.۳ در ۶۹.۳ در ۷.۸ میلی‎متر استفاده می‎کند و با استناد به برآمدگی دوربین، ضخامت این گوشی به ۸.۲ میلی‌متر گسترش پیدا خواهد نمود. پیکسل ایکس‎ال ۲ به نوعی ورژن‌ی بزرگ‌تر پرچم‌دار ۲۰۱۷ گوگل، از بدنه‌ای با ابعاد ۱۵۷.۶ در ۷۶.۳ در ۷.۹ میلی‎متر دارا است و وقتی‎که برآمدگی دوربین را در پردازش وارد کنید، ضخامت گوشی به ۸.۶ میلی‎متر می‌رسد.

رندرهای پیکسل 2

چه انتظاراتی از گوشی‌های پرچم‌دار تازه گوگل دارید؟ آیا گمان می‎کنید که دیزاین نهایی گوشی‎های پیکسل ۲ و پیکسل ایکس‌ال ۲ به رندرهای تازهمنتشرشده مشابهت داشته باشد؟

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر