دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

چه موبایل هایی اندروید اوریو را دریافت می کنند؟ - 0

چه موبایل هایی اندروید اوریو را دریافت می کنند؟

از اخبار تکنولوژی شایعاتی درز کرده که:

شب قبلی بود که گوگل فهرست 11 شریک سخت افزاری خود که در آتی ای نزدیک به اندروید 8.0 آپدیت می شوند را پخش کرد. روند آپدیت ها بعد از معرفی اولین ورژن پایدار از این سیستم عامل شروع خواهد شد. پیشتر این تولیدکنندگان هستند که باید لحظه بندی انتشار آپدیت اندروید 8.0 را برای ابزار های خود اعلام کنند.

مهم ترین نمونه ها کدامند؟

اولین کمپانی که در این فهرست به چشم می خورد استارت آپ اسنشال است که به وسیله اندی رابین، خالق اندروید اجرا شده. این تولیدکننده چندی قبلً اقدام به معرفی اولین تلفن هوشمند خود به اسم Essential PH-1 کرده بود.

با شرایطی که گفته شد این نمونه، اولین تلفن هوشمند کمپانی اسنشال است و بدین جهت نهایتا بدین شکل مطرح شده است که طی هفته ها و یا ماه های آتی اندروید 8.0 برای آن پخش شود.

HMD Global نیز وظیفه تحویل اندروید 8.0 به تلفن های هوشمند نوکیا را بر عهده دارد. هم اینک نوکیا 8 نمونه برتر این تولیدکننده در مارکت به حساب می آید و نهایتا بدین شکل مطرح شده است که تمامی دیوایس های ساخته شده به وسیله نوکیا قادر به دریافت ورژن تازه سیستم عامل اندروید باشند.

نهایتا بدین شکل مطرح شده است که ال جی تصمیم گرفته است ضمن آپدیت ابزار های خود، تلفن هوشمند V30 را با اندروید 8.0 روانه مارکت نماید.

سامسونگ هم نمونه دیگری از شریک های سخت افزاری گوگل  است که اسم آن در فهرست پخش شده خودی نشان می دهد. یقیناً باید منتظر معرفی اندروید 8.0 روی فبلت تازه سامسونگ به اسم گلکسی نوت 8 باشیم که احتمالا در پاییز پیش رو به دست خریداران می رسد.

در چنین شرایطی ست که که مالکین گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس نیز باید انتهای سال 2017 و یا ابتدا سال تازه میلادی منتظر معرفی آپدیت تازه اندروید روی دیوایس های خود باشند. پیشتر نهایتا بدین شکل مطرح شده است که ال جی تصمیم گرفته است ضمن آپدیت ابزار های خود، تلفن هوشمند V30 را با اندروید 8.0 روانه مارکت نماید.

با شرایطی که می دانید V20 اولین تلفن هوشمند مارکت بود که از اندروید نوقا استفاده می کرد. به هر حال ال جی G6، ال جی V30 و یقیناً عده ای دیگر از تلفن های توانمند این تولیدکننده باید در آتی ای نزدیک تکمیل دریافت آپدیت تازه اندروید 8.0 باشند.

Huawei ،Motorola Mobility ،HTC ،Sony ،General Mobile ،Kyocera و Sharp همه و همه جزو کمپانی هایی هستند که نامشان در فهرست پخش شده به وسیله اهالی Mountain View کالیفرنیا به چشم می خورد و این امیدواری می باشد که اندروید 8.0 برای سخت افزارهای تازه این تولیدکننده ها و مدلهای برتر پیشین آن ها معرفی شود.

در باب همین مسئله تلفن های هوشمندی چون U11،U Ultra ،P10 ،P10 Plus ،Xperia XZ Premium و Moto Z2 Force به احتمال فراوان در آتی ای نزدیک یک آپدیت عظیم را از جانب تولید کننده خود دریافت می کنند. در انتهای نیز بگوییم که مطمئناً تولید کنندگان موبایل طی هفته های آتی معلومات بیشتری را در این خصوص به اشتراک می گذارند.

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع