دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کارت های PayPal به وردپرس راه یافت - کلیک - 0

کارت های PayPal به وردپرس راه یافت – کلیک

اگر علاقه مند به جهان نرم افزارها هستید ممکن است جالب باشد بدانید که :

رسانه کلیک – خصوصیت تازه ای به‌ تازگی در سایت‌هایی که به وسیله وردپرس میزبانی می‌شوند، ایجاد شد که مصرف کنندگان تنها با چند کلیک قادر اند پول کالا یا خدمات خود را با بهره برداری از کارت‌های Paypal پرداخت کنند.

چندی قبل در پلتفرم وردپرس، خصوصیت تازه ای بوجود آمده است که دلیل می‌شود فروش اجناس و معرفی خدمات که مصرف کنندگان برای بهره برداری از آن‌ها پول پرداخت می‌کنند، در WordPress.com به میزان فراوانی تسهیل شود.

چند روز قبل، کمپانی Automattic اطلاع داد که در این پتلفرم دکمه‌ای ساده جهت پرداخت پول بوجود آمده است که مصرف کنندگان وبلاگ‌ها، وبسایت‌ها و خدمات‌های مرتبط به سیستم‌های مدیریت محتوا که در وردپرس میزبانی می‌شوند، می توانند با بهره برداری از این دکمه این امکان را برای خریداران ممکن کنند که تنها با چند کلیک پول کالا یا خدمات خود را از روش کارت Paypal بپردازند.

این خصوصیت در‌ حال‌ حاضر تنها برای اکانت‌های پریمیوم و تجاری که مردم برای بهره برداری از آن‌ها باید به ترتیب ۸٫۲۵ و ۲۴٫۹۹ پول پرداخت کنند، قابل استفاده است.

وقتی که استفاده کننده دکمه را ایجاد کرد، وردپرس نکاتی در باب دکمه می‌پرسد که شامل اسم، مطالب مطرح شده، هزینه ایجاد دکمه است و به علاوه از طرف دیگر از استفاده کننده می‌خواهد شماره حساب Paypal خود را نیز وارد کند تا پول به آن حساب واریز شود.

وقتی که خریدار کالایی را تهیه می‌کند، یک صفحه استاندارد پرداخت باز می‌شود که در کمال تاسف امکان سفارشی‌سازی آن نیست. به علاوه از طرف دیگر وردپرس در برنامه‌های تجاری (business plans) پرداخت پول، این امکان را برای خریداران خود ممکن کرده است که از افزونه‌ها و تم‌هایی که به وسیله پیشرفت‌دهندگان مستقل بوجود آمده‌اند، بهره ببرند و عملکرد این خدمات تازه به اندازه DreamHost و Go Daddy خوب است.

فرضیه مبدل وردپرس به یک فروشگاه آنلاین کامل با امکان پرداخت پول در آن از روش کارت‌های PayPal می‌تواند فرضیه خوبی باشد و تردیدی نیست که خصوصیت بوجود آمده به وسیله کمپانی Automattic یک تهدید جدی برای خدمات‌های Shopify، Etsy و Big Cartel است.

اگر این خبردرباره نرم افزارها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک