دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کدهای گوگل اشاره به هدفونی عجیب با دستیار صوتی دارد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

کدهایی که اخیرا در ورژن‌ی تازه اپ گوگل یافت شده، اشاره به ابزاری عجیب دارند که امکان دارد هدفون آتی‌ی گوگل بهمراه دستیار صوتی این تولیدکننده معرفی شود.

آیا گوگل در حال تولید هدفونی همراه با دستیار صوتی خود است؟ کدهای استفاده شده در تازه ترین ورژن از برنامه گوگل (ورژن 7.10) اشاره به چنین موضوعی دارد. سایت 9to5google موفق شده است در فایل APK اپ گوگل و منابع استخراج شده از آن کدهایی از کالایی با اسم رمز بیستو (Bisto) بیابد. در یک خط از کدهای برنامه به استفاده کننده گفته شده است که: “هدفون شما از دستیار گوگل پشتیانی می‎کند. می‎توانید از آن پرسش کنید یا به آن بگویید تا کارهایتان را انجام دهد. این دستیار با اسم ورژن شخصی گوگل برای شما است و در بیشتر مواقع تکمیل به کمک خواهد بود.”

مقاله‌های مرتبط:

با این وجود تنها چند کد در برنامه گوگل نمی‎تواند تضمین کند که این تولیدکننده در آتی هدفونی همراه با دستیار صوتی داخلی معرفی کند. هم‎چنین کدهایی پیرامون خواندن نوتیفیکشن‎ها برای استفاده کننده و جواب به آن‎ها و کلید ویژه برای اجرا دستیار صوتی مشاهده شده است. در خط دیگری از کدهای برنامه گفته شده: “می‎توانید برای صحبت کردن یا پرسیدن پرسش کلید دستیار صوتی گوگل که بر روی هدفون سمت چپ قرار دارد را فشار دهید و نگه دارید.”

هم اینک نمی‎توان با اطمینان گفت که آیا گوگل چنین کالایی را معرفی خواهد نمود یا نه و باید برای انتشار جزئیات بیشتر در باب آن صبر کرد.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر