دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کشف تصاویر و اسناد فضایی کمیاب در سطل زباله‌ای در ایالت فلوریدا! - 0

کشف عکس ها و اسناد فضایی کمیاب در سطل زباله‌ای در ایالت فلوریدا!

در باره علم و دانش خبری پخش شده مبنی بر این که:

اخیرا یکی از سربازان قدیمی نیروی دریایی آمریکا، گنجینه‌ای از عکس ها و اسناد فضایی کمیاب را در سطل زباله‌ای بیرون از یک خانه در ایالت فلوریدا یافته است!

کارشناس برق سابق نیروی دریایی، یوت کویین (Yvette Quinn)، چند هفته پیش این اسناد محرمانه را میان زباله‌های همسایه خود پیدا کرد و در جستجوی نگرانی‌های بسیار پیرامون این معلومات، آنها را در دست WKMG News 6 قرار داد. این اسناد شامل یادداشت و عکس هایی از برنامه‌های مختلف از قبیل برنامه‌های ابتدایی از پهپادها، ماژول‌های قمری، شاتل فضایی، فضاپیمای مریخی و همین‌طور اقلامی مانند کتابچه راهنمای Gemini-Titan II می‌شد.

این عکس ها و اسناد فضایی کمیاب از کمپانی “Martin Marietta Corporation” سرچشمه می‌گیرند

این اسناد به کمپانی قدیمی “Martin Marietta Corporation” که در عرصه مهندسی هوا فضا، شیمی و الکترونیک تخصص داشت و وقتی که مباحث مرتبط به فضا به بطور کلی به اوج رسیده بود، تعلق دارند. سال ۱۹۹۵ این تولیدکننده با “Lockheed Corporation” ادغام شد تا امروز بیننده شکل‌گیری یکی از غول‌های هوا فضا یعنی “Lockheed Martin” باشیم.

هم‌اکنون تمام این اسناد به موزه فضایی آمریکا واقع در تیتوسویل اهدا شده‌اند.

تصاویر و اسناد فضایی کمیاب

برنامه فضایی

امیدواریم اخبار علم و دانش ما مورد استقبال شما قرار گرفته است. با پخش این مقاله دوستان خود را از این خبر جالب با خبر کنید.

منبع