دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کل فروش اپل واچ تا پایان امسال به 15 میلیون دستگاه می‌رسد - 0

کل فروش اپل واچ تا انتهای امسال به 15 میلیون ابزار می‌رسد

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

طبق پیش‌بینی‌های بررسی‌گران مارکت،‌ کل فروش اپل واچ (Apple Watch) از لحظه معرفی این ساعت هوشمند در سال 2015 تا انتهای امسال به 15 میلیون ابزار خواهد رسید.

حدسیات می شود کمپانی اپل در انتهای سال جاری ورژن LTE ساعت هوشمند خود را معرفی کند و بی تردید این ورژن،‌ فروش این گجت پوشیدنی پرطرفدار را به طرز قابل ملاحظه‌ای گسترش خواهد داد. هم اینک،‌ کمپانی اپل از لحظه معرفی ساعت هوشمند خود یعنی اپل واچ (Apple Watch) در سال 2015 تا اینجای کار،‌ در کل حدود 10 میلیون ابزار از آن را به فروش رسانده است. منابع زنجیره تامین اپل انتظار دارند که این گجت پوشیدنی در سه ماهه پایانی سال 2017 نیز نزدیک به 5 میلیون ابزار فروش کند تا کل فروش اپل واچ تا 15 میلیون ابزار گسترش یابد.

فروش اپل واچ

فروش اپل واچ در سال 2018 تا 20 میلیون ابزار گسترش می یابد

با استناد به اخبار پخش شده،‌ نسل سوم اپل واچ با تکنولوژی LTE بسیار سریع‌تر از قبل خواهد بود و غیر از اپ‌های تازه و آپدیت، امکان برقراری رابطه بی توجه به موبایل هوشمند نیز در آن قرار می‌گیرد. از این حیث، بررسی‌گران مارکت بر این باورند که کل فروش اپل واچ در سال 2018 به 20 میلیون ابزار خواهد رسید. در چنین موقعیتی به ذهن خطور میکند نسل سوم ساعت هوشمند اپل از ابزار‌های اندرویدی خدمات رسانی نمی‌کند؛‌ به این دلیل که آوردن یک تجربه کاربری خوب مانند آی ایشان اس برای ابزار‌های اندرویدی ساده نیست.

apple watch اپل اپل واچ ساعت هوشمند اپل

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر