دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کمپانی تولید کننده ابزارهای جانبی، بهره برداری از تکنولوژی شارژ وایرلس در آیفون 8 را تصدیق نمود

از اخبار تکنولوژی شایعاتی درز کرده که:

با استناد به اخبار موجود در باب آیفون 8، حدوداً اطمینان داریم که این موبایل به تکنولوژی شارژ بیسیم تجهیز می شود، در چنین موقعیتی یقیناً خبری از شارژ سریع نخواهد بود.

امروز، دو منبع خبری مستقل نیز پذیرفته اند که آیفون 8 از این توانایی سود می گیرد. «آلن فانگ» مدیر کمپانی تولید کننده ابزارهای جانبی RAVPower با پخش تصویر شارژر ویژه آیفون 8 بیان میکند:

در آیفون بعدی تکنولوژی مخصوصی برای شارژ وایرلس استفاده شده که ما آن را در شارژرهایمان پیاده سازی کرده ایم. از این جهت شارژر وایرلس ما غیر از برندهای دیگر، می تواند آیفون بعدی را هم با حداکثر سرعت شارژ نماید.

با اینکه سیستم های شارژ بیسیم حال حاضر از پشت بدنه های فلزی هم کار می کنند، با اینحال انتخاب شیشه در بدنه آیفون 8 می تواند مهر تأیید دیگری بر این توانایی باشد، چون شیشه توانایی انتقال القای مغناطیسی بهتری درمقایسه با فلز دارد.

در اینجا گفتنی ایست طی ماه های قبلی، روشهای هیجان انگیز تری را هم برای شارژ بیسیم آیفون 8 شنیده بودیم، از نمونه شارژ دوربرد که از فاصله چند متری رفتار می کرد. حال به نظر می رسد باید به همان استاندارد های مرسوم مانند Qi یا Airfuel که به رابطه فیزیکی شارژر و موبایل وابسته اند، قناعت کنیم.

با این وجود امیدواریم اپل از همین استانداردها پیروی کند و دست به ابتکار و تغییر قرارداد ارتباطات های موجود نزند تا آیفون 8 را بتوان با شارژرهای معمول نیز شارژ کرد.

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع