دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

شرکت مایکروسافت تولید آداپتور کینکت برای ایکس باکس وان را متوقف کرد

کمپانی مایکروسافت تولید آداپتور کینکت برای ایکس باکس وان را متوقف کرد

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – مایکروسافت در سال ۲۰۰۹ از کینکت پرده گشود. این ابزار برای اتصال به کنسول های بازی تازه این تولیدکننده نیاز به آداپتور مخصوصی دارد. کمپانی مایکروسافت اخیرا تولید آداپتور کینکت برای ایکس باکس وان را متوقف کرده است.

اگر به این امید هستید که کینکت خود را با خرید آداپتوری تازه به کنسول بازی وصل کنید، باید بگوییم که امیدتان بی ثمر است چرا که مایکروسافت رسما اطلاع داد که تولید آداپتور کینکت را متوقف کرده است.

این آداپتور به استفاده کننده اجازه می دهد که کینکت خود را به کنسول های ایکس باکس وان اس، ایکس باکس وان ایکس (چگونه متوجه شویم تلویزیون ما از تمام خصوصیت های ایکس باکس وان ایکس خدمات رسانی می‌کند؟) و رایانه های ویندوزی وصل کند.

مایکروسافت در اطلاعیه ای که برای سایت Polygon فرستاده، در خبرها منتشر کرده است:

بعد از ملاحظات صورت گرفته، تصمیم به توقف تولید آداپتور کینکت گرفتیم. با این کار، مایکروسافت تمرکز خود را بر روی دیزاین و معرفی ابزارهای جانبی تازه ای برای ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ قرار می دهد. آداپتور کینکت دیگر در معرض نخواهد بود. 

انتهای دوره کینکت را باید در سال ۲۰۱۶ جستجو کرد، وقتی که مایکروسافت کنسول بازی ایکس باکس وان اس را بدون پورت مرتبط به سنسور معرفی و معرفی کرد. مصرف کنندگان برای بهره برداری از این کالا باید آداپتوری ویژه را به پورت USB موجود بر روی این ابزار نصب می کردند. 

به دلیل ناراحتی مصرف کنندگان، کمپانی مایکروسافت در ۸ ماه ابتدایی معرفی ایکس باکس وان اس، آداپتور کینکت را به روش رایگان در دست صاحبان کینکت قرار می داد. بعد از اتمام این تاریخ، آداپتور کینکت با هزینه ۴۰ دلار معرفی شد.

مایکروسافت در اکتبر ۲۰۱۷، تولید کینکت را متوقف کرد. با تولید توقف آداپتور کینکت، موجودی آن در مارکت کم شده و هزینه آن گسترش چشمگیری یافت.

هم اینک فروشندگانی در آمازون وجود دارند که آداپتور کینکت را با هزینه ۳۰۰ دلار برای فروش معرفی کرده اند. این هزینه بسیار بالاتر از هزینه اصلی بوده و حتی ۱۰۰ دلار از ایکس باکس وان اس نیز گران تر است!

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک