دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کمپین تولید موبایل ZTE Hawkeye در کیک استارتر لغو شد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

کمپانی زد تی ای تصمیم گرفته است کمپین جمع‌آوری سرمایه برای تولید موبایل ZTE Hawkeye در وب‌سایت کیک استارتر را به لحظه دیگری موکول کند و طبق آپدیتی که اخیرا بر روی صفحه‌ی این تولید در کیک استارتر قرار گرفته، رسما جمع‌آوری سرمایه برای آن متوقف و پروژه لغو شده است.

با این وجود زد تی ای معرفی کرده است که این پروژه به طرز کامل و برای همیشه لغو نشده است و آنها در حال انجام بررسی‌های مجددی هستند تا تشخیص دهند که ایده‌ی برنده‌ در جریان برنامه Project CSX را بر روی چه دیوایسی اجرایی کنند. در حقیقت ایده‌ی برتر در این پروژه که به وسیله خود مصرف کنندگان پشنهاد شده بود، استفاده از یک پنل ویژه در پشت موبایل با توانایی چسبیدن به سطوح مختلف (بی توجه به لوازم جانبی دیگر) و با این وجود یک سیستم برای دنبال کردن حرکات چشم و کنترل رابط کاربری بدون لمس کاربر بود. اینطور گفته میشود که کمپانی چینی پیش از هرچیز تصمیم داشته است که این توانایی‌ها را در موبایل ZTE Hawkeye که یک تولید میان‌رده دیده می‌شود، عملیاتی کند.

با اینحال طبق گزارش‌های رسیده به آنان و موقعیت حمایت مالی دریافت شده در این حدود یک ماه که از شروع برنامه می‌گذرد، آنها را به این نتیجه رسانده است که مصرف کنندگان خواستار یک تولید میان‌رده نیستند و حمایت‌کنندگان می‌خواهند از مشخصات دشوار افزاری بالاتری در بحث فنی این اسمارت فون استفاده شود. هم اینک حمایت مورد لازم برای دریافت موبایل ZTE Hawkeye ، به میزان حداقل ۱۹۹ دلار تعین شده است و تنها ۲۰۰ نفر به حمایت از این پروژه پرداخته‌اند که مجموعا سرمایه‌ای برابر با ۳۶ هزار و ۲۴۵ دلار را برای آن به ارمغان آورده است! این در حالی است که کمپانی زد تی ای هدفی ۵۰۰ هزار دلاری را برای عملیاتی کردن این کمپین تعیین کرده بود و برنامه ریزی شده است که به تمام افرادی که تا به حال مبالغی را پرداخت کرده‌اند، تمام وجوه پرداخت شده بازگشت داده شود.

یقینا موبایل ZTE Hawkeye با مشخصات بالاتری ساخته می‌شود

از این جهت هم اینک این پروژه در موقعیت معلق قرار گرفته است و کمپانی تولید کننده معرفی کرده که یک تولید سطح بالا با خدمات رسانی از این قابلیت ها روانه‌ی بازار خواهد شد. به توجه به این که هنوز اسم این تولید و لحظه شروع تولید و توزیع به بازار آن معرفی نشده است، زد تی ای توضیحاتی را پیرامون‌ی لغو کمپین جمع‌آوری سرمایه‌ی عمومی برای موبایل ZTE Hawkeye معرفی داده که بخشی از آن را در زیر می‌خوانید:

بر مبنای بازخوردی که از نظرات شما [حمایت‌کنندگان این پروژه در کیک استارتر] دریافت کردیم، متوجه شدیم که بهترین تصمیم این است که هم اینک تاریخ توزیع این موبایل را به عقب بیاندازیم تا بتوانیم مشخصات دشوار افزاری بالاتری را معرفی دهیم. به توجه به این که هم اینک هنوز سرگرم بررسی برای تعیین این تاریخ نهایی هستیم، با اینحال در جریان تمام مراحل این پروسه، تازه ترین موقعیت پیشرفت را معرفی خواهیم کرد و به طرز مشترک با جامعه‌ی مصرف کنندگان خود تعامل خواهیم داشت.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر