دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کولر گازی ال جی DUALCOOL ؛‌ کولری سبز برای مردم جنوب ایران - 0

کولر گازی ال جی DUALCOOL ؛‌ کولری سبز برای مردم جنوب ایران

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

کولر گازی ال جی DUALCOOL با راندمان انرژی بالا به کمک موتور اینورتر ویژه جاهای گرم،‌ حتی در دمای 65 درجه نیز خنک‌ترین هوای ممکن را در دست مصرف‌کننده قرار می‌دهد.

رقابت کمپانی‌های مختلف در صنعت لوازم خانگی بسیار پرشور و نزدیک به یکدیگر شده‌ است. ممکن است یک دهه پیش به سادگی می‌توانستید کمپانی صدرنشین در هر صنعتی را به سادگی شناسایی کنید. با این وجود اکنون رقابت همه جانبه و خلاقیت‌هایی که هر روز توزیع می گردند دلیل شده رقابت برای جلب رضایت خریداران تغییر کند و به سوی برطرف کردن نیازهای خریداران برود. هر مارکت و منطقه‌ای ویژه بوده و برطرف کردن نیازهای آن مارکت برای هر دو طرف سودمند است. به هر حال بطور کلی واضح است که اگر ابزاری طبق نیاز یک خریدار دیزاین شود دلیل رضایت بیشتر و وفاداری آن خریدار به شما می‌شود. غیر از سود کمپانی تولید کننده، شخصی‌سازی ابزار‌ها با استناد به نیاز مخاطب دلیل هرچه سبزتر بودن آن می‌شود. یعنی ابزاری که دقیقا با توجه با نیاز مخاطب انرژی مصرف کرده و به سادگی هزینه‌های مصرف انرژی ایشان را کم می‌کند.

مهم‌تر از انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک، لوازم خانگی کم‌مصرف و یا همان «سبز» هستند. لوازمی که با سود‌گیری از تکنولوژی‌های فوق پیشرفته بیشترین بازدهی ممکن را در عین کم‌ترین مصرف انرژی در دست شما می‌گذارند. این لوازم خانگی اخیرا وارد مرحله تازه ای شدند و قادر اند توانایی‌های بیشتری در راستای مصرف انرژی کمتر در دست شما بگذارند. با اسم مثال تکنولوژی‌هایی مانند دستیار صوتی ال جی می‌تواند توانایی‌های متنوعی برای کنترل هوشمند دیگر لوازم خانگی و میزان مصرف آن‌ها در دست استفاده کننده بگذارد.

ال جی در بیشتر مواقع اولویت خود را با استناد به برطرف کردن نیاز خریدار قرار داده است و در بیشتر مواقع بازخورد مخاطب را برای دیزاین هر کالایی در نظر می‌گیرد. مثلا کالا تازه این تولیدکننده که ویژه جاهای بسیار گرم مانند جنوب ایران دیزاین شده است. کولر گازی DUALCOOL ال جی، یک کولر بسیار توانمند است که می‌تواند به کمک موتور اینورتر ویژه جاهای گرم، حتی در دمای 65 درجه نیز تلاش نموده و خنک‌ترین هوای ممکن را در دست مصرف‌کننده قرار دهد.

کولر گازی ال جی DUALCOOL اولین کولر گازی این تولیدکننده است که از کمپرسور اینورتر دوگانه (Dual Inverter Compressor) با راندمان انرژی بالا سود میبرد و بدون کاهش سرمایش ابزار، در مصرف انرژی آن صرفه‌جویی می‌کند. کمپرسور اینورتر دوگانه ال جی به وسیله سازمان تست مشهور جهانی TÜV Rheinland مورد تایید قرار گرفته است. ال جی DUALCOOL با این کمپرسور تا 70 درصد برق کمتری مصرف می‌کند و تا 40 درصد سرمایش سریع‌تری درمقایسه با ابزار‌های تهویه مطبوع هوای غیر اینورتر قدیمی معرفی می‌دهد. تکنولوژی کمپرسور پیشرفته ال جی دلیل می‌شود DUALCOOL با کمترین حد صدا کار کند که برای محیط‌های کوچک و  ساختمان‌ها فرضیه‌آل است. کمپرسور اینورتر دوگانه قابل اعتماد ال جی با اسم یکی از بهترین‌های این صنعت، از  ضمانتی 10 ساله نیز دارا است. کولر گازی ال جی DUALCOOL با دیزاین باریک و دقیقش به شیوه‌ای ماهرانه بین شکل و عملکرد تعادل برقرار کرده و با هر دکوراسیون داخلی بطور کلی هماهنگ است و بالاخره انعطاف‌پذیری در نصب را بیشتر می‌کند.

50 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی با کولر گازی ال جی DUALCOOL

کولرهای گازی از پرمصرف‌ترین لوازم خانگی شمرده می شوند. اگر یک کولر گازی معمولی به مدت 12 ساعت در شبانه روز روشن باشد متوسط مصرف ماهانه مشترکان را به 850 تا 900 کیلووات ساعت گسترش می‌دهد که این منجر به گسترش 110 تا 120 هزار تومانی بار مالی قبوض برق مشترکان خانگی و تجاری خواهد شد. این سخت در کولرهای گازی ال جی بطور کلی برطرف شده است و شما حداقل 50 درصد هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در این کالا موتور Dual Inverter به گونه‌ای دیزاین شده است تا با استناد به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و بالاخره دلیل می‌شود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی هزینه کنید. به علاوه از طرف دیگر قدرت این موتور نیز درمقایسه با نسل قبل گسترش یافته است و می‌تواند هوای سرد را به نقاط دورتری پرتاب کرده تا کل اتاق به سرعت خنک شود. دیزاین داخلی موتور به گونه‌‌ای است تا از سر و صدای فراوانی در لحظه کار کردن بکاهد. این دیزاین ویژه توانسته صدای موتور اینورتر دوگانه را کاهش داده و بدون آن که متوجه روشن بودن آن شوید، به کار خود ادامه دهد.

کولر گازی ال جی DUALCOOL

غیر از این کالا تازه، دیگر لوازم خانگی ال جی نیز از تکنولوژی موتور اینورتر استفاده کرده و بالاترین درجه مصرف انرژی را دریافت کرده‌اند. امری که در معرض نمایش گذاشته است LG به تعهد خود برای تولید لوازم خانگی فوق پیشرفته و کم‌مصرف وفادار بوده و توانسته بیشترین کارایی را در قبال کمترین هزینه مصرفی در دست مصرف کنندگان فهیم خود قرار دهد.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر