دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

کیف محافظ Phoozy در بدترین شرایط از گوشی موبایل شما محافظت می‌کند - 0

کیف محافظ Phoozy در بدترین شرایط از گوشی موبایل شما نگهداری می‌کند

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

کیف محافظ Phoozy بروزترین کالایی است که به جهان رنگارنگ ابزارهای جانبی موبایل پا قرار داده است. این وسیله از ابزار در مقابل ضربه، گرما و سرمای شدید نگهداری می‌کند.

اولین و بهترین راهی که برای نگهداری از موبایل هوشمند به خاطر می‌رسد، مراجعه به فروشگاه‌های معرفی ابزارهای جانبی و خرید یکی از قاب‌های محافظ بسیار متنوع موجود برای آن است. با اینحال اگر یک استفاده کننده به درجات بالاتری از نگهداری نیاز داشته باشد، آیا باز هم این دسته از قاب های محافظ گوشی کافی هستند؟ با اینکه امکان دارد این نوع متداول از محافظ‌ها، از ابزار در مقابل انواع ضربه و حتی نفوذ آب به میزانی بسیار کم مراقبت کنند، با اینحال بازهم در مقابل عده ای از مهمترین خطرات آسیب‌پذیرند.

Phoozy Thermal Capsule، یکی از بروزترین ابزارهای جانبی معرفی شده برای تلفن های قابل حمل است که می‌تواند از آن در مقابل گرما و سرمای بسیار زیاد نگهداری کند. این کیف محافظ موبایل هوشمند به وسیله یک کمپانی آمریکایی با اسم eXclaim IP ساخته شده و شبیه به به یک کیسه براق به ذهن خطور میکند، با اینحال کارایی آن بسیار بیشتر از یک کیسه ساده است.

در دیزاین چند لایه کیف محافظ Phoozy از تکنولوژی فضایی الهام گرفته شده و در بیرون آن، لایه‌ای از کرومیوم استفاده شده است. این ساختار باعث بازتاب شدن بیش از 90 درصد تابش‌های خورشیدی می‌شود. به خاطر سه لایه درونی مقاوم در مقابل ضربه کپسول حرارتی Phoozy، گوشی موبایل از هر گونه صدمه ممکن در اثر برخورد ضربه نیز به دور خواهد ماند.

غیر از مقاومت کیف محافظ Phoozy در مقابل نفوذ تشعشات و پرتوهای خورشیدی و به علاوه از طرف دیگر گرمای فراوانی، حین نگهداری ابزار در فضایی بسیار سرد نیز می‌توان بر روی آن حساب کرد، به طوری که تا دمای 28 درجه سانتیگراد پایین صفر، از خود مقاومت نمایش داده و آسیبی به گوشی موبایل وارد نخواهد شد. در کمال تاسف برای ارزیابی میزان تداوم این وسیله در مقابل گرما، هیچ عدد و رقمی اعلام نشده است.

کیف محافظ Phoozy

کیف محافظ Phoozy روی آب شناور می‌ماند

نمونه دیگری از مزایای بسیار مهم این وسیله، شناور ماندن آن روی آب است. با اینکه بیشتر مدلهای برتر حال حاضر در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند، با اینحال در صورت سقوط آن‌ها در یک محیط حاوی عمق زیاد از قبیل یک رودخانه، کار فراوانی از دست استفاده کننده بر نمی‌آید، چرا که ابزار به دلیل سنگین بودن، با سرعت زیاد به اعماق آب فرو خواهد رفت. با اینحال با قرار دادن گوشی موبایل در کیف محافظ Phoozy از بروز چنین اتفاقاتی نیز جلوگیری خواهد شد.

با استناد به گفته‌های تولید کننده، کپسول Phoozy حین داغ و یا حتی سرد شدن ابزار به میزان بسیار زیاد، به حفظ تداوم باتری آن کمک خواهد نمود، چرا که کاهش یا گسترش شدید دما، یکی از عواملی است که به میزان زیادی بر روی تداوم باتری تاثیر می‌گذارد.

کیف محافظ Phoozy

هزینه کیف محافظ Phoozy برابر 29.99 دلار بوده و برای یک سال تحت گارانتی کمپانی تولید کننده قرار خواهد داشت. برای تهیه آن میتوانید به تارنما eXclaim IP مراجعه کنید.

باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این کیف با بیشتر موبایل های هوشمند سازگار است، به طوری که از آیفون اس ای بسیار کوچک گرفته تا آیفون 7 پلاس 5.5 اینچی در آن جای می‌گیرند. از دیگر نمونه‌های حاوی ابعاد بزرگی که می‌توان همراه با آن‌ها از کیف محافظ Phoozy استفاده کرد، می‌توان گلکسی اس 8 پلاس و گوگل پیکسل ایکس ال را اسم برد.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر