دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

افزایش فالوور اینستاگرام با چند ترفند ساده - 0

گسترش فالوور اینستاگرام با چند ترفند ساده

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

گسترش فالوور اینستاگرام تکنیک‌ های ویژه به خود را دارد. در این نوشته شیوه هایی را برای گسترش دنبال کنندگان در اینستاگرام به روش رایگان، عنوان می‌کنیم.

هر استفاده کننده به بهانه هایی مختلف دوست دارد فالوورهای بیشتری در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد. با این وجود تنها بالا بردن عدد مرتبط به این مشخصه کافی نیست و دنبال کنندگان باید حقیقی باشند. با اسم نمونه امکان دارد پست‌های فردی که صفحه‌اش حدود 10 هزار فالوور دارد، تنها به وسیله سی الی چهل استفاده کننده لایک شده و هیچ کامنتی نیز دریافت نکند که در معرض نمایش گذاشته است دنبال کنندگان ایشان حقیقی نیستند! برای گسترش فالوور اینستاگرام به روش حقیقی ترفندهای پایین را پیگیری کنید.

یک اجتماع مجازی تشکیل دهید

یکی از بهترین راه‌های لذت بردن از شبکه‌های اجتماعی و داشتن بیشترین سود‌بری از آن‌ها، عضویت در انجمن‌ها است. از جهت دیگر دیگر اگر می‌خواهید صفحه‌تان پرطرفدار شود، باید انجمن خود را راه‌اندازی کنید. با اینکه این گزینه نیاز به صرف لحظه و فعالیت مستمر دارد، با اینحال مصرف کنندگان اینستاگرام را مبدل به فالوورهای اکتیو صفحه شما می‌کند.

مهمترین نکته در ایجاد یک اجتماع مجازی، ایجاد یک بهانه برای مصرف کنندگان به منظور سر زدن مداوم به صفحه است. مصرف کنندگان باید در صفحه شما فعالیت کرده و حتی در تولید محتوا کمک کنند. بدین جهت می‌توان از آن‌ها درخواست کرد محتواهای خوب را برای شما علاقه مندان ارسال کنند. دریافت مداوم دایرکت و کامنت از مصرف کنندگان و سر زدن دوره‌ای آن‌ها به صفحه شما، تاثیر شگرفی بر روی گسترش فالوور اینستاگرام خواهد گذاشت.

قدم بعدی، ممتاز کردن اجتماع مجازی خود با ترفندهای ویژه است. با اسم نمونه، چند هشتگ ویژه برای خود مقرر کرده و آن‌‌ها را در تمامی پست‌ها قرار دهید. بعد از گذشت لحظه، مصرف کنندگان هشتگ‌ها را به خاطر خواهند سپرد. از آن‌ها بخواهید از این هشتگ‌ها را در پست‌های خود نیز بهره ببرند.

یک اجتماع زمانی اکتیو شمرده می‌شود که مصرف کنندگان در آن با یکدیگر و علي الخصوص با مدیر اصلی رابطه پویا داشته باشند. بدین جهت ضروری است با ترفندهای مختلف، تعداد کامنت‌های دریافتی را گسترش داده و علي الخصوص تا جایی که امکان دارد به آن‌ها جواب دهید. کاربری که از پیج محبوبش جواب دریافت کند، هرگز آن را ترک نخواهد کرد.

از بررسی ها اینستاگرامی سود بگیرید

گسترش بی‌مانند شهرت این شبکه اجتماعی باعث شده بررسی ها گوناگونی روی آن صورت بگیرند. تا اینجای کار مقالات فراوانی پیرامون لحظه‌بندی، چگونگی و نوع محتواهای ساخته شده برای داشتن حداکثر بازدهی پخش شده‌اند. با اسم نمونه عده ای بررسی ها به این نتیجه رسیده‌اند که بهره برداری از فیلتر Mayfair قبل از ارسال تصویر، باعث گسترش 6 درصدی تعداد لایک‌ها و کامنت‌های دریافت شده در مقایسه با دیگر پست‌ها می‌شود.

به علاوه از طرف دیگر با استناد به تحقیق Curalate با اسم یک پلتفرم تجارت الکترونیک، تصویر‌هایی که رنگ غالب آن‌ها آبی باشد، 24 درصد لایک و کامنت بیشتری دریافت می‌کنند. با اسم دیگر دستاوردهای این مطالعه می‌توان به جذابتر بودن تصویر‌های حاوی روشنایی خوب، عکس ها با محیط بسیار منفی، تصویر‌های حاوی یک رنگ غالب و واضح و به علاوه از طرف دیگر موارد حاوی اشباع‌شدگی کمتر و حاوی سطح بالاتری از بافت اشاره نمود. موارد پایین نمونه‌هایی از تصویر‌های حاوی یک یا چند رنگ غالب هستند.

گسترش فالوور اینستاگرام

برای گسترش فالوور اینستاگرام باید توجه مخصوصی به لحظه ارسال پست داشته باشید. با استناد به یکی از بروزترین بررسی ها، لحظه ناهار (بین ساعت یازده صبح تا یک ظهر) و ساعات انتهایی بعد از ظهر تا انتهای شب (بین ساعت 7 ظهر تا 11 شب) بهترین لحظه برای ارسال پست هستند. بسته به عرصه فعالیت صفحه اینستاگرامی، روزهای متفاوتی برای تولید محتوا خوب هستند. ولی باید گفت، در حالت کلی بهترین کار ارسال پست در روزهای آخر هفته و لحظه تعطیلات است.

Hubspot یک پیشرفت‌دهنده و بازاریاب تولیدات نرم افزاری برای جذب بازار و فروش داخلی است. یکی از دانش پژوهان این تولیدکننده بعد از بررسی 1.5 میلیون تصویر اینستاگرامی اطلاع داد تصویر‌های حاوی صورت، در مقایسه با دیگر عکس ها 35 درصد لایک بیشتری دریافت می‌کنند.

به نظر این فرد، مصرف کنندگان برای گسترش فالوور اینستاگرام باید بهره برداری از فیلترهای پیش‌فرض آن را کنار بگذارند و با بهره برداری از دیگر نرم افزارهای ادیت تصویر، تصویر‌ها را برای رسیدن به نتیجه دلخواه تغییر دهند. یک صفحه مملو از تصویر‌های ادیت شده تاثیر فراوانی در گسترش فالوور دارد.

گسترش فالوور اینستاگرام

این محقق بهره برداری از رنگ‌های زرد، نارنجی و صورتی را قدغن کرد. بجای آن خوب است به رنگ‌های خاکستری، آبی و سبز روی بیاورید. بهره برداری از واژه «لایک» در متن پست (کپشن) تا 89 درصد باعث گسترش دریافت لایک می‌شود.

در چنین شرایطی ست که که با نوشتن «کامنت»، چیزی حدود 2 هزار و دویست درصد کامنت‌های بیشتری در مقایسه با لحظه عدم ذکر کردن آن دریافت می‌کنید که بسیار چشمگیر است! هرچه تعداد لایک‌ها و کامنت‌های دریافت شده گسترش یابد، در هشتگ‌های مورد بهره برداری بالاتر قرار می‌گیرید. این امر باز هم باعث گسترش تعداد لایک و کامنت خواهد شد.

محاسبه و ارقام صفحه خود را ارزیابی کنید

خوب است تکنیک‌های گفته شده در بالا و به علاوه از طرف دیگر دیگر مهارت ها را به روش جداگانه از یکدیگر و در بازه‌های زمانی دارای اختلاف پیاده کرده و سپس به روش مرتب، موقعیت حساب کاربری را ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید. از این