دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گسترش کارایی دستیار صوتی اپل – کلیک

اگر علاقه مند به جهان نرم افزارها هستید ممکن است جالب باشد بدانید که :

به نوشته خبرگزاری ها – کمپانی اپل با بهره برداری از تکنیک های یادگیری عمیق (deep learning) در جستجوی گسترش کارایی سیری در ورژن های تازه سیتم عامل خود است.

پیشتر فعالیت های واپسین اپل برای ارایه سیستم عامل iOS 11 در پاییز پیش رو، این تولیدکننده مقاله ای مرتبط به نکات فنی و شیوه های مورد بهره برداری در گسترش کارایی سیری را پخش کرده است.

بررسی و بررسی ساعت ها فایل صوتی گوناگون و به علاوه از طرف دیگر ارایه راه کارهایی برای درک احساسات مخاطب از نمونه مواردی هستند که اپل برای گسترش کارایی این خدمات هوش مصنوعی از آن ها استفاده کرده است. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم الگوریتم های یادگیری ماشین با این وجود گسترش تعامل و دیتا تجمیع شده می توانند اجرای مناسب تری داشته باشند، سیری نیز از این سنت جدا نبوده و هرچه استفاده کننده تعامل بیشتری با آن داشته باشد می تواند با یادگیری نحوه تلفظ و آهنگ صدای استفاده کننده جواب های مناسبتری را به وی ارایه دهد.

اپل در خبرها منتشر کرده است در iOS 11 صدای سیری از حالت ماشینی موجود در ورژن های پیشین فاصله گرفته و مصرف کنندگان تجربه بهتری از کار با آن خواهند داشت. به علاوه از طرف دیگر امکان ترجمه لغات و عبارات به وسیله سیری نیز از نمونه مواردی است که این تولیدکننده، پیشتر وعده آن را در این ورژن از IOS به مصرف کنندگان خود داده است.  

اگر این خبردرباره نرم افزارها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک