دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گلکسی اس 8 سامسونگ، پر فروش ترین موبایل اندرویدی حال حاضر جهان است

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

موسسه آماری Strategy Analytics چندی قبلً گزارش خود را از موقعیت معرفی و فروش موبایل های هوشمند در سه ماهه دوم 2017 پخش کرده و سامسونگ توانسته با اختلاف فاحش، بیشترین سهم را از مارکت دیوایس های اندرویدی داشته باشد. موبایل های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ، از لحظه معرفی با موفقیت خوبی مواجه بوده اند و اکنون به ترتیب 2.8 و 2.5 درصد از سهم مارکت را مختص خود کرده اند.

از طرف دیگر، اپل با نمونه های مختلف آیفون 7 توانسته بیشترین سهم را داشته باشد و با سهم 8.9 درصدی، یک باز هم اصلی ترین بازیگر مارکت موبایل باشد. شیائومی Redmi 4A هم در مکان پنجم به چشم می خورد و 1.5 درصد از سهم مارکت را در دست دارد. در کل، سهم 5 ابزار برتر از مارکت، برابر با 15.7 درصد تمام موبایل های معرفی شده در تمامی جهان است.

به گفته یکی از سخنگویان Strategy Analytics، کل موبایل های معرفی شده در سه ماهه دوم سال جاری میلادی، برابر با 360.4 میلیون واحد است که افزایش 5.5 درصدی را درمقایسه با همین بازه زمانی در سال 2016 نشان می دهد.

با استناد به اعداد و ارقام، سامسونگ طی سه ماهه دوم، 10.2 میلیون ابزار گلکسی اس 8 و 9 میلیون ابزار گلکسی اس 8 پلاس به مارکت تزریق کرده است. در همین حال، شیائومی هم توانسته 5.5 میلیون ابزار Redmi 4A در تمامی جهان بفروشد.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع