دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ با نمایشگر 7.3 اینچی در راه است

گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ با صفحه نمایش ۷.۳ اینچی در راه است

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ با صفحه نمایش ۷.۳ اینچی اولد به دست مصرف کنندگان خواهد رسید. این معلومات چندی قبل به وسیله خبرگزاری کره‌ای ET News پخش شده است.

طی سال‌های واپسین، اخبار غیر موثق بسیاری در باب گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ با اسم ممکن گلکسی ایکس پخش شده و مصرف کنندگان با تکیه بر برنامه‌ها و اخبار مختلف، از نحوه دیزاین این گوشی یا لحظه معرفی آن سخن گفته‌اند. با این وجود تا به امروز هیچ‌کدام از این موارد محقق نشده‌اند. خوب است ابتدا نگاهی به فایل تصویری مفهومی که سال ۲۰۱۴ پخش شد، داشته باشیم:

با اینکه بعد از انتشار این ویدیو، سند یا معلومات معتبری در دست مصرف کنندگان قرار نگرفته است، با این وجود گزارش واپسین ET News می‌تواند آن را به حقیقتی دلنشین مبدل کند. با این شرایط، تولید نمایشگر های منعطف اولد این گوشی از مارس و تولید انبوه از سپتامبر شروع خواهد شد تا بالاخره، سامسونگ خود را برای تولید کامل ابزار در نوامبر تکمیل کند. اگر همه‌چیز درست پیش رود، یقینا موبایل تاشو سامسونگ در ماه دسامبر یا ابتدا سال آتی به روش رسمی توزیع خواهد شد.

دیزاین گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ به چه نحو است؟

با استناد به نوشته، این گوشی به سوی داخل، تا می‌شود و مصرف کنندگان قادر اند مثل یک کتاب آن را باز کنند. در حالت کلی، این ابزار شبیه به یک گوشی موبایل بوده و وقتی که آن را باز می‌کنید، چیزی شبیه به تبلت در مقابل شما قرار می‌گیرد. در نتیجه Samsung Display مسئولیت تولید این نمایشگرها را بر عهده دارد.

در بخشی دیگر، ET News بیان می کند سامسونگ در سپتامبر تکنولوژی تازه خود را پشت درهای بسته نمایش خواهد داد. به علاوه از طرف دیگر، چیزی که یقینا شما را متعجب خواهد نمود، هزینه این ابزار است. به ذهن خطور میکند گوشی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ کالایی لوکس است و برای تهیه آن باید هزینه بسیار بیشتری درمقایسه با مدلهای برتر و موبایل های نفیس حال حاضر پرداخت کنید.

به گفته یکی از منابع آگاه در کره، موبایل تاشو، یک ابزار “سوپر پریمیوم” از لحاظ هزینه و عملکرد خواهد بود که آن را فراتر از تلفن های هوشمند نفیس حال حاضر قرار داده و دیزاین، عملکرد و راحتی در استفاده را آن‌گونه درخور آن است، معرفی خواهد داد.

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر