دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گوشی نمونه برتر تازه هواوی در نیمه اول ۲۰۱۸ توزیع خواهد شد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

فبلت پرچم‌‏دار میت ۱۰ هواوی در نیمه اول سال آتی، به وسیله اپراتور AT&T در ایالات متحده و در سرزمین مادری اپل به فروش خواهد رسید.

با استناد به خبری که امروز پخش شد، اپراتور AT&T با کمپانی هواوی موافقت کرده است تا گوشی پرچم‎دار تازه این تولید کننده را در نیمه اول سال ۲۰۱۸ به فروش برساند. اپراتور AT&T، دومین اپراتور بزرگ ایالات متحده است و با استناد به موافقت برای معرفی میت ۱۰، به ذهن خطور میکند که پرچم‌‏دار تازه هواوی در ایالات متحده به فروش خواهد رسید.

توافق با یک اپراتور بزرگ مانند AT&T، به هواوی به نوعی سومین تولید کننده پرفروش مارکت گوشی‌ هوشمند کمک خواهد نمود تا مکان خود را در مارکت حفظ کند و حتی می‌تواند جاه‌طلبی‌های هواوی را مانند فروش بیشتر در مقایسه با اپل و سامسونگ، به حقیقت مبدل کند.

مقاله‌های مرتبط:

گمان می‌رود گوشی پرچم‌‏دار تازه هواوی که به وسیله اپراتور AT&T در ایالات متحده توزیع خواهد شد، فبلت میت ۱۰ است. این کالا رده‌بالا به صفحه نمایش بدون حاشیه با نسبت ابعاد ۲ به ۱ مانند صفحه‌نمایش فول ویژن ال‎جی جی ۶ و اینفینیتی دیسپلی گلکسی اس ۸ سامسونگ تجهیز خواهد بود و حتی کمپانی هواوی اسم EntireView را برای صفحه نمایش این نمونه انتخاب است

 اگر اخبار غیر موثق صحت داشته باشند، هواوی صفحه‌‏نمایش ۶ اینچی فبلت میت ۱۰ را EntireView خواهد اسم گذاری کرد. هم‏چنین، شایعاتی مبنی بر معرفی میت ۱۰ با چیپ‌ست Kirin 970 می باشد؛ نمونه ذکر شده، پردازشگر رده‌بالا هواوی برای رقابت با چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام است و به میت ۱۰ قدرت می‌دهد. به این خاطر، معرفی میت ۱۰ به نوعی پرچم‌‏دار تازه کمپانی هواوی در مارکت ایالات متحده از ارزش فراوانی برای این تولید کننده چینی دارا است. در باب همین مسئله، باید گفت که کمپانی هواوی، میت ۱۰ را ماه اکتبر به شکل آفیشیال معرفی خواهد نمود. 

از طرف دیگر تازه ترین محاسبه و ارقام فروش تلفن های همراه هوشمند در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۷ از این مسئله حکایت دارند که کمپانی اپل تنها با فروش دو میلیون واحد موبایل هوشمند بیشتر در در طول این بازه زمانی، موفق شده است مکان دومین تولید کننده پرفروش را به چنگ آورد. به این خاطر، ممکن است معرفی میت ۱۰ به نوعی فبلت پرچم‎دار تازه هواوی که خصوصیاتی رده‌بالا خواهد داشت و صفحه نمایش بدون حاشیه آن‌، بتواند به سلطه اپل بر مکان دومین تولید کننده پرفروش مارکت گوشی‌‏های هوشمند انتهای دهد. با این وجود، میت ۱۰ یک رقیب بسیار توانمند پیش رو دارد که در اخبار غیر موثق قبلی از این نمونه با اسم آیفون ۸ یاد می‌شود و بعید می‌دانیم که هواوی، به‌سادگی بتواند رقیب دیرینه خود را کنار بزند.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر