دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گوشی OUKITEL K10000 Pro با باتری توانمند ۱۰ هزار میلی آمپری معرفی شد

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

چندی قبل یک کمپانی ناشناخته به اسم OUKITEL موبایل هوشمند عجیبی را با باتری بی مانند ۱۰ هزار میلی آمپر ساعتی معرفی کرده است. این تولیدکننده تست های با مزه ای را با باتری این موبایل هوشمند انجام داده که نشان از تداوم شارژ محشر آن دارد.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، موبایل هوشمند OUKITEL K10000 Pro چندی قبل به فاز پیش فروش خود وارد شده و این امیدواری می باشد که تحویل سفارشات به خریداران در اواسط ماه میلادی جاری انجام شود. اگر با این موبایل هوشمند آشنایی ندارید، باید بدانید که مزیت K10000 Pro درمقایسه با رقبایش، باتری مسحور کننده آن است. این گوشی از یک باتری ۱۰ هزار میلی آمپر ساعتی سود می برد که نه تنها انرژی ابزار را برای چند روز تامین می کند، حتی برای شارژ کامل نیز تنها به حدود ۲ ساعت لحظه نیاز دارد. کمپانی OUKITEL برای تاکید بر باتری توانمند این ابزار و در طول معرفی آن، کمپینی به اسم “حدس بزن و برنده شو” اجرا نمود و از مصرف کنندگان در باب مزایای باتری  K10000 Pro سوالاتی پرسید. اکنون OUKITEL با پخش دو فیلم تازه به تمامی این سوالات جواب داده است.

اولین پرسش بر میزان شارژ دهی باتری ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی این موبایل هوشمند با پخش یک فیلم Full HD (با روشنایی متوسط صفحه و حجم صدای برابر با) متمرکز شده بود. آن طور که این تولیدکننده در فیلم خود ادعا کرده است، K10000 Pro می تواند دقیقا تا ۲۳ ساعت و ۳۷ دقیقه به پخش فیلم Full HD بپردازد. قاعدتا اگر از گوشی تنها برای کار هایی مانند برقراری رابطه یا موارد دیگر استفاده شود، این اعداد گسترش پیدا می کنند. با اینحال اگر بخواهیم جمع بندی کنیم نهایتا بدین شکل مطرح شده است که OUKITEL K10000 Pro می تواند با هر بار شارژ تا حدود ۲۴ ساعت محتوای Full HD پخش کند که بسیار فرضیه آل است.

با اینحال پرسش دوم این بود که OUKITEL K10000 Pro با هر ساعت اجرای بازی، چه مقدار شارژ مصرف می کند. با شرایطی که در فیلم پایین واضح است، برای انجام این تست از بازی King of Glory استفاده شده و بعد از یک ساعت اجرای این بازی، باتری گوشی از ۱۰۰ به ۹۳ درصد کاهش یافت. با استناد به این، این گوشی با یک ساعت اجرای بازی، تنها ۷ درصد از شارژ باتری خود را مصرف نمود.

اگر شما در جستجوی خرید یک موبایل هوشمند تازه با باتری توانمند و قابل اعتماد هستید، OUKITEL K10000 Pro گزینه ای بسیار محشر برای خرید شمرده می شود. این گوشی هم اینک در فروشگاه های آنلاین مختلف با هزینه ۱۷۹ دلار پیش فروش می شود.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک