دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گوگل تا آخر سال، ۱۱ گوشی را با دی دریم سازگار می‌کند

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

ساندار پیچای، مدیر گوگل در خبرها منتشر کرده است که ۱۱ گوشی‌ هوشمند تا انتهای سال از پلت‌فرم حقیقت‌ مجازی دی‎دریم خدمات رسانی می‌کند.

مدیر گوگل و عضو هیئت مدیره آلفابت، ساندار پیچای، در جریان معرفی گزارش مالی این هلدینگ در سه ماه قبلی جزئیات چندانی اعلام نکرد، با اینحال مدت فراوانی نمیگذرد که پیرامون تولیداتی صحبت کرده است که از برنامه دی‎دریم خدمات رسانی می‌کنند. با استناد به اعلام رسمی ساندار پیچای، تا انتهای سال جاری میلادی، ۱۱ گوشی‌ هوشمند اندروید به مارکت توزیع خواهد شد که از پلت‎فرم حقیقت‌ مجازی دی‌دریم خدمات رسانی می‎کنند.

مقاله‌های مرتبط:

برنامه دی‎دریم، تلفن های همراه هوشمند سازگار را به سیستم‎های مستقل بنا شده بر حقیقت مجازی  مبدل می‎کند و برای بهره برداری از محتوای حقیقت مجازی، تنها به هدست حقیقت مجازی دی‌دریم ویو و کنترلر لمسی احتیاج خواهید داشت.

نویسنده وب‌سایت The Verge در خبرها منتشر کرده است که گوشی پیکسل را با هدست‌ دی‎دریم مورد بهره برداری قرار داده و ادعا می‎کند که جدی ترین وجه‌ تمایز این هدست‌ در مقایسه با هدست‎های بزرگ‌تر مانند آکیولس ریفت و اچ‌تی‌سی وایو که برای اتصال به رایانه‎های شخصی پیشرفت یافته‌اند؛ وزن سبک‌تر و راحتی بیشتر در لحظه استفاده است. وزن سبک تلفن های همراه هوشمند سازگار با برنامه دی‎دریم گوگل، کمک خواهد نمود تا در هر مکان به حقیقت مجازی دسترسی داشته باشید.

در حال‌حاضر، تولیدات کمی هستند که با برنامه دی‎دریم سازگاری داشته باشند و همین مسئله، انتخاب‌ مصرف کنندگان را محدود‌تر خواهد تولید. از نمونه تولیداتی که از این پلت‎فرم خدمات رسانی می‌کند، باید به گوشی‌های پیکسل گوگل، موتو زد موتورولا، هوآوی میت ۹ پرو و میت ۹ پورشه دیزاین، Axon 7 زدتی‌ای و ذن‌فون AR ایسوس اشاره نمود.

کمپانی سامسونگ نیز در خبرها منتشر کرده است که گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از پلت‎فرم دی‎دریم خدمات رسانی خواهد نمود و برای اکتیو‌سازی آن، تنها به یک آپدیت سیستمی احتیاج است. با استناد به صحبت‌های واپسین ساندار پیچای، حدسیات می شود که نمونه‌های بیشتری تا انتهای سال با خدمات رسانی از پلت‎فرم دی‎دریم معرفی شود؛ با این وجود، گوشی‌های پیکسل ۲۰۱۷ در این لیست جای می‌گیرند و از پلت‎فرم حقیقت مجازی محور گوگل خدمات رسانی خواهند کرد.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر