دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

گوگل سیستم موقعیت یاب داخلی VPS را برای پلتفرم تانگو معرفی کرد

از اخبار تکنولوژی شایعاتی درز کرده که:

پلتفرم حقیقت مجازی Daydream گوگل توجه بسیاری را طی کنفرانس پیشرفت دهندگان I/O 2017 جلب کرد، با اینحال این تولیدکننده برنامه های بزرگی برای تکنولوژی حقیقت اضافه نیز دارد و از سیستمی به اسم «خدمات موقعیت یابی دیداری تانگو» (یا به اختصار VPS) معرفی کرده که در حقیقت نوعی جی پی اس بنا شده بر حقیقت اضافه برای اماکن سرپوشیده است.

با شرایطی که کلی بیور، نایب مدیرکل واحد حقیقت مجازی گوگل روی استیج I/O 2017 اشاره نمود، تکنولوژی حقیقت مجازی ارتباطی تنگاتنگ با جهان حقیقی دارد و سیستم تانگو VPS هم به افزایش این مسئله کمک می کند. با بهره برداری از گوگل مپس و معلومات دیداری دوربین ابزار؛ تانگو می تواند اجزای محیطی را شناسایی کرده و در موقعیت یابی به شما کمک کند.

مسلماً این سیستم، در فروشگاه های فیزیکی می تواند بسیار کاربردی ظاهر شود. با اسم مثال، گوگل چگونگی کارکرد سیستم تانگو VPS را در یکی از فروشگاه های زنجیره ای Lowe’s را به نمایش کشید و نشان داد که این سیستم با شناسایی محیط در باب خود، چگونه می تواند به خریداران در یافتن کالایی ویژه کمک کند. وقتی که این تکنولوژی با رابط کاربری صوتی و Google Lens ترکیب شود، تانگو VPS می تواند در آتی قابلیتی محشر کارآمد با پتانسیل های فراوان باشد.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع