دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

For Honor را به روش رایگان بازی کنید – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

رسانه کلیک – با استناد به بیانیه تازه کمپانی فرانسوی یوبی سافت، انتهای در هفته جاری قادر اید از بازی پرطرفدار For Honor به روش رایگان و بدون محدودیت محتوایی لذت ببرید.

هم اینک محاسبه فروش عنوان For Honor شدیدا کاهش یافته و در طرفی، خریداران بازی نیز دیگر رغبتی برای تجربه آن ندارد. بدین خاطر، یوبی سافت برای جبران این شکست خود، چندی قبل از فصل سوم بازی فور آنر پرده گشود. حال این تولیدکننده در بروزترین بیانیه خود، از انتشار ورژن رایگان بازی به مدت محدود اطلاع داد.

اگر شما هم در خرید بازی For Honor مردد هستید، اکنون بهترین لحظه برای تجربه و امتحان تمامی بخش های بازی از نمونه حالت های مختلف بخش چند نفره است.

کمپانی فرانسوی یوبی سافت برای گسترش فروش بازی فور آنر، تصمیم گرفته این عنوان را به مدت محدود و به روش رایگان در دست علاقه مندان و مصرف کنندگان تمامی پلتفرم ها قرار دهد. با این شرایط، شما قادر اید از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز پنج شنبه ۲۰ مرداد (به وقت تهران) الی ۲۲ مرداد با مراجعه به شبکه یوپلی، پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو، عنوان تصویری For Honor را به روش رایگان دریافت و تجربه کنید.

یوبی سافت گفته از جهت محتوایی، ورژن رایگان بازی هیچ تفاوتی با ورژن کامل و نهایی ندارد و بازیکنان در این دوره زمانی به ۵ حالت مختلف بخش چند نفره دسترسی خواهد داشت. به علاوه از طرف دیگر بخش تک نفره و آفلاین فور آنر نیز قابل بازی بوده و مصرف کنندگان می توانند با گزینش یکی از دو حالت Solo یا Cooperative، به تجربه این بخش نیز بپردازند. گفتن این مسئله در اینجا ضروری است یوبی سافت تخفیف ویژه ۵۰ درصدی را بر روی تمامی ورژن های بازی For Honor (استاندارد، دیلاکس و گلد) اعمال کرده تا علاقه مندان به خرید ورژن کامل بازی ترغیب شوند. این تخفیف تا ۲۹ مرداد برای ورژن‌ های کنسولی و تا ۲۳ مرداد برای ورژن رایانه شخصی بازی اکتیو خواهد بود.

اگر بعد از تجربه ورژن رایگان عنوان تصویری فور آنر، به بازی علاقه مند شده و درمقایسه با تهیه آن اقدام کنید، هرگز نگران از دست دادن دستاوردها و پیشرفت های خود نباشید چرا که تمامی معلومات شما به ورژن کامل بازی انتقال می یابد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود فصل سوم بازی For Honor در روز ۱۵ آگوست امسال (۲۴ مرداد) بر روی دو کنسول Xbox One و پلی استیشن و به علاوه از طرف دیگر پی سی در معرض قرار خواهد گرفت. گفته شده در این فصل، دو قهرمان و دو نقشه تازه به بازی اصلی اضافه می شود. فصل سوم بازی مثل دو فصل پیشین به روش رایگان در دست تمامی مصرف کنندگان قرار می گیرد؛ با اینحال خریداران و مصرف کنندگان ورژن سیزن پس زودتر از دیگر بازیکنان به دو قهرمان تازه دسترسی خواهند داشت. مصرف کنندگان عادی بازی برای خرید دو قهرمان تازه، باید تا روز ۳۱ مرداد منتظر بمانند.

بازی For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال میلادی جاری مصادف با ۲۶ بهمن ماه ۹۶ بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی پخش شد. در کمال تاسف این عنوان در لحظه انتشار با مشکلات متفاوتی از نمونه سرورهای ضعیف، گیم پلی نه چندان دلنشین و باگ های گاه به گاه و… دست و پنجه نرم کرد به طوری که بیننده فیدبک های منفی ای از جانب منتقدین و بازی بازان بودیم. با اینکه یوبی سافت قبل از معرفی For Honor انتظار فراوانی از آن نداشت و در انتظار رکود شنی بازی نبود؛ به طوری که کارگردان بازی در بسیاری از گفتگو معتقد بود که این بازی مورد پسند همه بازیکنان قرار نخواهد گرفت و یک بازی بطور کلی خواست ای است!

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک