دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ZTE همچنان به آزمایش گوشی های تاشو می‌پردازد؛ آینده‌ای روشن برای گوشی‌ساز چینی

ZTE بازهم به تست موبایل های تاشو می‌پردازد؛ آتی‌ای روشن برای گوشی‌ساز چینی

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

به صحبت مدیران ZTE، این تولیدکننده چینی بازهم به تست موبایل های تاشو خود می‌پردازد تا بتواند یک گوشی به معنای حقیقی انعطاف پذیر را تولید کند. آن‌ها سال قبل از گوشی تاشو اکسون ام پرده برداری کردند.

موبایل های مفهومی تاشو چیز تازه ای نیستند. در حقیقت به طرز واضح موبایل های تاشو از لحاظ فنی وجود دارند و کمپانی‌هایی مانند Kyocera در قبلی از چنین تولیداتی پرده برداری کرده‌اند. با اینحال کمپانی ZTE سال قبلی رسما از یک گوشی تاشو مفهومی تولید خود به اسم زد تی ای اکسون ام (ZTE Axon M) پرده برداری کرد و اکنون به ذهن خطور میکند که این گوشی‌ساز چینی تصمیم گرفته است اکسون ام را به تولید برساند.

Jeff Yee مدیر جذب بازار بخش آمریکا کمپانی زد تی ای که در کنفرانس CES لاس وگاس کمپانی کرده بود، عنوان کرد که Axon M مورد قبول عامه افرادی که آن را تهیه کرده‌اند قرار گرفته است. وی همچینن گفته است که ZTE تصمیم گرفته است در طول لحظه، تلاش‌هایش در رابطه با پیشرفت موبایل های تاشو را گسترش ببخشد.

بالاخره ما به چیزی که واقعا قابل انعطاف است دست پیدا خواهیم کرد. بسیاری از چیز‌های دیگر نیز می باشد که ما در طول لحظه می‌توانیم به آن‌ها اضاف کنیم.

حال عبارت «به معنای حقیقی انعطاف پذیر» دلنشین است، مخصوصا وقتی که ZTE دیگر تنها کمپانی در حال تلاش برای تولید موبایل های تاشو نیست. سامسونگ نیز سرگرم کار بر روی یک دیوایس شبیه به است و حدسیات می شود تا انتهای سال بتواند از آن سود‌برداری کند. از اینرو تا انتهای همین سال می‌توانیم با نسل تازه ای از موبایل های تاشو ملاقات کنیم. در همین حین، کمپانی ال جی نیز که در کنفرانس CES 2018 کمپانی کرده بود، از یک صفحه نمایش ۶۵ اینچی اولد پرده برداری کرد که میتوانید آن مثل یک پرده رول کنید.

ما مطمئن نیستیم که گوشی در حال پیشرفت ZTE به معنای حقیقی منعطف باشد، با اینحال این خوب است که بدانیم لحظه فراوانی تا در دست گرفتن موبایل های تاشو به وسیله طیف عظیمی از مصرف کنندگان تمامی جهان باقی نمانده است.

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر